Organizátoři festivalu Filmasia srdečně zvou na letošní, již 18. ročník festivalu asijských filmů, který probíhá ve dnech 1. – 6. prosince 2022. Program a další podrobnosti viz https://filmasia.cz/

Součástí festivalu je i veřejně přístupná výstava v Galerii Lucerna s názvem “Making Waves – Navigators of Hong Kong Cinema”, viz FB link zde.

Festival asijského filmu FILMASIA letos nabízí na vybrané projekce pro studenty škol především se zaměřením na film, kulturu a asijská studia volné vstupy do kina Bio OKO v Praze. Festival probíhá ve dnech 1. – 6. 12. a na každou ze dvou denních projekcí je možné uvolnit až 100 lístků pro studenty a pedagogy. Studenti si mohou vybírat z filmů dostupných v programu na www.filmasia.cz a následně se zapsat zde. Nejpozději 24 hodin před projekcí jim v potvrzovacím emailu ještě přijdou informace o tom, jak svůj vstup uplatnit na pokladně kina. V případě naplnění kapacity je registrace pozastavena.

Úvod > Nástěnka > Festival Filmasia – letos i s omezeným počtem bezplatných vstupenek pro studenty