Centrum pro konstitucionalismus a lidská práva PF UK Vás zve na prezentaci Policy paperu na téma “Porušování lidských práv v Sin-ťiangu na ujgurském, kazašském a dalším turkickém obyvatelstvu“. Akce se uskuteční ve středu dne 1.3.2023 od 10:00 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v místnosti 38.

Policy Paper vznikl s posláním identifikovat možná opatření k ukončení porušování lidských práv, zločinů proti lidskosti a genocidy spáchané ČLR a ČKS v Sin-ťiangu na ujgurském, kazašském a dalším turkickém obyvatelstvu.Přijďte si prezentaci poslechnout a zapojit se do následné diskuse!
Úvod > Nástěnka > Porušování lidských práv v Sin-ťiangu na ujgurském, kazašském a dalším turkickém obyvatelstvu