Zkušební přístup k databázi China Art Digital Library do 14. 5. 2022

Do 14. 5. 2022 má nyní Karlova Univerzita zkušební přístup k databázi China Art Digital Library. Tato databáze poskytuje rozsáhlou sbírku děl z čínského výtvarného umění, včetně obrazů, kaligrafie, soch, fotografie a lidového umění. Obsahuje také umělecká díla z alb, muzeí a katalogů výstav a její jedinečná funkce „Images+Literature“ poskytuje odkazy na relevantní obsah v databázích China Academic Journals (CAJ) a China Doctoral/Master Dissertation Full-Text Database (CDMD). V současné době obsahuje China Art Digital Library více než 780 000 uměleckých děl z více než 400 alb, muzejních a výstavních katalogů a obsahuje odkazy na téměř 720 000 výzkumných dokumentů dostupných v CAJ a CDMD a spolupracuje s předními uměleckými vydavatelstvími v Číně, včetně China Academy of Art Press, Henan Art Publishing House, Sanqin Publishing House, Jiangxi Fine Arts Publishing House, Xiling Seal Engravers‘ Society Publishing House, Zhejiang Photographic Press a dalšími.

Úvod > Nástěnka > Zkušební přístup k databázi China Art Digital Library do 14. 5. 2022